пʼятниця, 20 грудня 2024 р.

З досвіду роботи педагогів-тренерів. НУШ 7 клас.

     Пропонуємо для ознайомлення презентації до вебінарів педагогів - тренерів :

- "Використання інтернет-сервісів в освітньому просторі вчителя хімії" (Калініна Н.В., вчитель хімії КЗ"Вінницький гуманітарний ліцей №1 ім. М. І. Пирогова");

- "Особливості реалізації різних видів діяльності під час викладання хімії у 7 класі НУШ" (Сахарова О.Л., вчитель хімії, Сутисківський ліцей Вінницького району Вінницької області);

- "Організація навчального дослідження на уроках хімії. НУШ 7 клас (Шульман Д.В., вчитель хімії, Ліцей №4 міста Могилева-Подільського Могилів-Подільської міської ради).

Посилання на презентації :

https://drive.google.com/drive/folders/1jiP-W1I2Hviva8PtFwBCo8MLes8RX6w1?usp=sharing

https://docs.google.com/presentation/d/1gs8sUAYm9RJYAISkMQKbZqul4JLSRvWl/edit?usp=sharing&ouid=106544166534463958418&rtpof=true&sd=true




четвер, 19 грудня 2024 р.

Методична допомога

     Презентації  до вебінарів :

- Організація освітнього процесу та викладання хімії у 2024-2025 навчальному році;

- Формувальне оцінювання: навчальні цілі та критерії успіху;

- Інструменти формувального оцінювання.

    Посилання на презентації:

https://drive.google.com/drive/folders/1zpsDG4P7YBmKFcwtoo8PPnE24u-2Xmfh?usp=sharing



Методична допомога

     Олексій Григорович, автор модельної навчальної програми "Хімія.7-9", підручника "Хімія. 7 клас"  створив свій ютуб канал, на якому публікуються матеріали щодо організації навчальної діяльності учнів у 7 класі.

    Посилання на   ютуб канал :

https://www.youtube.com/@MrAlexsisg






середа, 18 грудня 2024 р.

Фахові курси

        У період  з 10 грудня по 13 грудня проходили фахові курси вчителів хімії.     Усі слухачі курсів були  активними учасниками освітнього процесу, співпрацювали з викладачами, зі своїми колегами, ділилися своїми педагогічними родзинками.

Шановні колеги!  Дякую за підтримку, за відповідальне ставлення щодо проходження курсової підготовки.   Не зупиняйтесь на досягнутому, розвивайте свій власний педагогічний талант. Нехай девізом нашої спільної взаємодії будуть слова:  «Якщо ти почув вітер змін, не будуй щит, а став вітрила і вільно пливи у відкрите море». 








Атестація педагогічних працівників.

 Міністерство освіти і науки України обновило Положення про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН від 09.09.2022 № 805, в редакції  наказу від 10.09.2024 № 1277 ). Положення розроблено з метою удосконалення та осучаснення механізму оцінювання роботи педагогів та усунення законодавчих колізій.

Восени в закладах освіти розпочинається масштабна та відповідальна робота – проведення комплексного оцінювання професійної діяльності педагогів.  "Освіторія Медія" підготовила юридичне роз'яснення для педагогів. 

    Посилання на статтю :

https://nus.org.ua/questions/vidpovidayemo-na-pytannya-pro-atestatsiyu-pedagogiv-vidpovidno-do-novo-polozhennya




    Сьогодні  учителі природничої  мають оцінювати не лише знання учнівства, а і їхні навички, розвиток, уміння, які охоплені в  галузі трьома групами результатів. Фахівці МОН провели вебінар про оцінювання учнів 5–9-х класів, які вчаться за програмами НУШ та запропонували 3 моделі оцінювання та ведення журналу відповідно до нових вимог. 

    Кожен освітній заклад на свій розсуд обирає модель оцінювання.

    Посилання на статтю :

 https://nus.org.ua/articles/yak-zapovnyuvaty-zhurnal-i-vystavlyaty-otsinky-za-grupamy-rezultativ-perekazuyemo-golovne-z-vebinaru-mon-pro-novi-rekomendatsiyi-otsinyuvannya-uchniv-5-9-h-klasiv/







    

Олімпіада

 7 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Завдання і розвязок окремих задач  розміщено за даним посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/191RN3GmnRpumpD7mlB8m0jeQXVB5gHzU?usp=sharing